HAKIMIZDA

Ulutaş Evden Eve Nakliyat olarak 1992’den bu yana disiplinli taşımacılık ve tecrübenin vermiş olduğu birikim ve uygulama bilgisi ile nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz.mDüzenli bir şekilde gelişen ve genişleyen servis ağımız ile eşyalarınızı yeni adresinize;

Güvenle, Hızlı bir şekilde, Zamanında, sizin istekleriniz doğrultusunda ulaştırırız.

Eşyalarınız nakliye hizmeti esnasında şirketimiz tarafından ücretsiz olarak sigortalanır. Ayrıca firmamız ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde tüm sorularınıza cevap bulabilir, ihtiyacınıza yönelik hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz.

Evden eve nakliye, ofisten ofise nakliye, şehirden şehre nakliye, atölyeden atölyeye nakliye, hizmetlerini yılların verdiği deneyim ve profesyonellikle gerçekleştiren Ulutaş Evden Eve Nakliye, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Memnuniyet seviyesini üstte tutmak, Müşteri odaklı, güler yüzlü hizmet sunmak, Uzman personellerimiz ile profesyonel taşıma deneyimi yaşatmak, Kurumsal hizmet kalitesini müşterilerimiz ile buluşturmaktır.

Vizyonumuz;

Yenilikçi çözümler üretmek, Hizmetin her aşamasında kaliteyi standartlaştırmak her zaman en iyisini vaat etmek, Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçleri bilişim teknolojileri ile bütünleştirerek müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak, Sektöründe lider firma olarak sektörde belli bir hizmette kalitesi oluşturmaktır.


7/24 Nakliye Hizmet


7/24 Nakliye İçin Arayın :
0532 267 05 83
WhatsApp'ta Fiyat Teklifi Alın :
0532 710 11 83
E-Posta Adresimiz :
info@ulutasnakliyat.com.tr