Ulutaş Nakliyat olarak, sektörde 67 yılı aşkın bir tecrübeyle, profesyonel ekibimiz son teknolojik ekipmanlarımız ile evden eve ve ofis taşımacılık sektörünün önde gelen isimlerden olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.-

Evden eve nakliyat


Nakliyat Hizmetleri Nedir ?

Nakliyat sektöründe var olan standartların daha üstünde bir kalitede, hızlı ve güvenli Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekip ve deneyimli yönetici kadrosu ile sizlere nakliye ihtiyaçlarınıza özel çözümleri, modern kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik ve maksimum güvenlikli koşullarda sunmaktadır.  nakliye ihtiyaçlarında müşterilerimize söz verdiğimiz zamanda hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak değişmez ilkemizdir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliye işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için tercih edilecek olan araç modeli oldukça önemlidir. Ürün sayısının fazla olduğu alanlarda küçük bir taşıt kullanmak, yakıt ve zaman kaybına neden olabilir. Ulutaş Nakliyat firması, gerçekleştirilmesi planlanan projenin önceden incelemesi için adrese teknik destek ekibi yönlendirmektedir.

  • Profesyonel Taşımacılık Şirketi
  • Kurumsal ve Bireysel Taşımacılık
  • Nakliye Uzmanı

Yapılan ürün analizi sonucuna göre de tercih edilecek olan araç modeli belirlenmektedir. Evden eve taşımacılık işlemleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan tüm araçlar, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Evden eve nakliyat işleri, taşınma işlerinin, mobilyalar, ev cihazları ile başka malzemelerin ziyan görmemesi anlamında gereken düzenlemelerin organize edilmesi biçimiyle, muntazam bir şekilde icra edilmesidir. Ev eşyalarının toplanması, paketlenerek korunması, nakliye kamyonu ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması faaliyetlerini ihtiva eder.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları işleriniz Nitelikli ve ehil bir yardım ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliyat nedir? sualini çok sayıda insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de dar bir malumat anlamıyla kabul edilmektedir.

Evden eve nakliye prosedüründe direkt olarak uygulamaya başlamadan evvel, sistemli bir programlama prosedürü halledilmelidir. Kurumumuzun alanında ihtisaslaşmış ve ayrıca tecrübeli personeli yardımıyla, taşınmanın tüm sıkıntısından rahatça kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni belirlediğiniz mekana taşınabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Yapılır ?

  1. Eksper incelemesi: Nakliye programının uygun bir şekilde uygulanabilmesi için yerinde tetkik anlamı taşıyan ve organizasyonun uzun ücret almadan arz ettiği eksper hizmetinden yararlanmalısınız.
  2. Sigortalama: Nakliye sigortası, eşyalarınızı nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı güvenlik içerisine alır.
  3. Sökme ve Kurulum: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde sarımı, kamyon veya tıra dengeli yerleştirilebilmesi ve daha güvenli sevk edilmesi adına söküm işlemleri ekibimizce yapılmaktadır. Ayrıca Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, taşındıkları adreste belirleyeceğiniz şekilde pozisyonlandırma tekrar ekibimizce montajlanır.
  4. Ambalaj için malzeme seçimi ve Taşınacak eşyaların sarılması: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için değişik paketleme materyali kullanılarak sarım alternatifleri uygulanmaktadır.
  5. Taşıyıcı araca yükleme: De-monteleri ve de sarımları yapılan möble ve eşyalarınızın nakil sırasında sarsıntılara karşı korunabilmesi, taşıma aracına istiflenerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.
  6. Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yere transfer edilen ve montaj yapılan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizlerin belirlediğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza uygun hale getirilir.

Evden eve nakliyat soruları

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?
Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?
Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?
Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?
Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaşıyorsanız , sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir