7/24 Nakliye Hizmetleri 1992'den Beri Ev ve Ofis Taşımacılığıdan Lider Firma..
Sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat‘a hoşgeldiniz..

Firmamız Sarıyer evden eve nakliyat sektöründe 1992 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Sarıyer Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve Villalarınızı özen ve titizlikle taşımaktadır. Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1992 yılından beri hizmet vermektedir,

Sarıyer  Evden Eve Nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir

Sarıyer Evden Eve Nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir.. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır. Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz

Müşterilerin belki de evden eve nakliye hizmeti alırken en önce dikkat ettiği husustur nakliyat fiyatları. Bu öncelik çoğu zaman yanılgıya düşürüp ziyanlar oluştursa da öncelik sırasını kaybetmez hiç bir vakit.

İstanbul sarıyer’de ayrıcalıklı bir nakliyat hizmetinden faydalanmak ve eşyalarınızın güven içerisinde zarar görmeden taşımak istiyorsanız, bu işin ehli olan Sarıyer Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Nakliyat konusunda ambalajlı ve sigortalı hizmet veren Sarıyer Nakliyat 26 senedir bu sektörde bulunmakta ve profesyonel nakliyat hizmeti vermektedir. Kalite, Güven, Memnuniyet gibi şeylrden ödün vermeyen firma bu sayede genişleyen müşteri ağına yeni müşteriler eklemektedir.

Sareıyer Nakliyat ilk olarak 1992 yılında İstanbul’un Sarıyer ilçesinde kurulmuş bir firmadır. İlk olarak Sarıyer ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış daha sonra sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri portfoyunu genişleterek İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermeye başlamış, çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girerek Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Sarıyer Nakliyatı diğer nakliyat firmalarından ayıran özelliği işinizi kendi işi gibi yaparak özen göstermesi ve güler yüzlü nakliyat adını verdiği müşteri memnuniyetidir. Nakliyat piyasasında binler nakliyat firması bulunmaktadır. Önemli olan binlerce firma arasından doğru nakliyat firmasını bularak işinizi o firmaya yaptırabilmektir. Her büyük piyasada olduğu gibi Nakliyat piyasasında da korsan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaları ayırt etmek ve bu firmaların ağına düşmemek için bazı hususlara dikkat etmniz gerekmektedir.

  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın bürosu var mı?
  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?

Bu gibi hususlara dikkat ederek doğru nakliye firmasını tercih edebilirsiniz. Yanlış yapacağınız bir seçim hem vaktinizin boşa gitmesine hem de eşyalarınızın zarar görerek maddi zarara uğramanıza neden olabilmektedir. Sarıyer Nakliyat bu konuda yukarıda yazmış olduğum bütün maddelere harfi harfine uyan 4/4 lük bir Nakliyat firmasıdır. Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğumuz ayrıcalıklı nakliye hizmetinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret ederek iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Sarıyer Hakkında : Sarıyer Bölgesin’de 26 Yıldır Hizmet Vermekteyiz

Sarıyer İsmi İlçenin bugün Sarıyer olan ismi sırasıyla; Simas’tan Skletrinas’a, daha sonra Mezarburnu (Mesarburnu), Altınyer, Sarıyarve son olarak da Sarıyer olmuştur. Sarıyer’in ilk ismi Simas’ın, anlamı “Kutsal Ana” olarak bilinmekte ancak bazı kaynaklarda “Kutlu/Güzel Akarsu” veya “Kutlu/Güzel Su” olarak da geçmektedir.

İlçenin ismine ilişkin başlıca iki rivayet vardır: İlk rivayet göre, ilçede yıllarca altın ve bakır madeni çıkarıldığı için bugünkü Maden Mahallesi ile Şifa Suyu arasında sarı renkte yarlar oluştu. O nedenle ilçenin ismi önce Sarıya oldu, sonra da Sarıyer’e dönüştü. Bir diğer rivayet ise Sarıyer isminin aynı semtte yatan “Sarıbaba” isimli bir şahıstan geldiğidir.