Ulutaş Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama

Eşya depolama şirketi Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolatmak isteyen. müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz. tamamen temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip. eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Neden Ulutaş Depolama?

Depolama çözümlerinde 20 yılın katmış olduğu bilgi ve deneyimle sektörde sağlam temellere dayalı. bir Ulutaş Nakliyat yöneticileri ve alanında uzman personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

  • Günün her saati kapalı kamera sistemleri kayıt alınabilen, özel güvenlik görevlisi olan bir depolama merkezidir.
  • Her bir eşya parçasına yapmış olduğu sigorta kapsamında ayrı, depomuzun genel sigorta koşullarıyla da her türlü doğal afetlere karşı korunma kapsamı içerisindedir.
  • Eşyalarınız yıllarca depomuzda muhafaza edileceği düşünülerek, özel birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak, depolarımıza yerleştirilir.
  • Anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından haftalık ve aylık bazda depoların ilaçlanması ve temizlik işlemlerinin yapılması sağlanır.
  • Eşyalarınıza sizden başka kimse erişim yapamaz, kullanılamaz.
  • Eşyalarınızı depomuza koymadan önce ücretsiz olarak eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek gerekli fizibilite raporu çıkarır.
  • Buna uygun taşıma araçlarının belirlenmesi, kaç personelin nakliyat hizmeti. sağlayacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin miktarını ve seçiminin belirlenmesi. gibi hususları değerlendirerek gerekli ön çalışmayı hazırlar. Nakliyat ve depolama hizmetlerinin kusursuz olması açısından ücretsiz ekspertiz hizmetimizi almanızda yarar görüyoruz.

Depolama gününden bir gün öncesi eşyalarınızı en iyi işçilik ile ambalajını yapıyor, bir gün sonrasında ise eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz. Bu işlemi olası bir karışıklığın önüne geçilmesi bakımından sağlamaktayız.

eşya depolama hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul’daki ticari depolama çözümünüz 25.000 feet kare üzerinde iklim kontrollü depolama alanına sahiptir.

İstanbul’un pek çok semtinde kaliteli hizmetlerimizle beraber ön plana çıkmış bir firmayız. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren eşyalarınızın garantili bir sistemle korunacağından. emin olabilirsiniz.

İstanbul’un farklı semtlerinde verdiğimiz hizmet ve beraber özellikle. Kadıköy , Pendik , Şişli , Beylikdüzü , Halkalı civarında istekleri karşılayan bir altyapıyı hizmet. olarak siz müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul eşya depolama hizmetimiz bu bölgede  çok hızlı bir şekilde çalışma yapmamıza katkı sağlıyor. Elbette ki öncelikli olarak sizin adınıza yarattığımız fırsatlar ve ortaya koyduğumuz seçenekleri. görmeniz tercih edeceğiniz hizmeti belirleme açısından büyük önem taşımaktadır. Yatırımdan kaçınmayan ve müşterisi için her zaman en iyisini isteyen bir firma olarak bu zamana kadar hep göz kamaştırıcı. çalışmalarımız oldu. Sayısız ve nitelikli depo seçenekleri ile birlikte siz değerli müşterilerimizin. yanında olmaya devam ediyoruz.

Ulutaş Depolama Şirketi İle Eşyalar Güvende

Eşya depolama denildiği zaman akla ilk gelen eşyalarınızın ambalaj yardımı ile sarılmasıdır. Tozdan kirden su almayan uzun bir süre eşyalarınızın muhafaza edilmesidir. Ulutaş Nakliyat Ev eşyası depolama hizmetini yapma amacımız müşterilerin beklentilerini karşılamak içindir. Sizin için değerli olan eşyalarınız en güzel şekilde saklanır. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız için de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetleri sigortalı ve kaliteli şekilde verilmektedir. Uygun ve hesaplı fiyatlarla tüm sorunlarınızda beklentilerinizi karşılarız. Depolama sözleşmesi yapılmış bir eşya, depolarımızda dilediğiniz kadar durabilir.

Depolama Sözleşmesi

Eşyalarınız evinizden alındığı günden teslim edileceği güne kadar oluşabilecek her türlü sorunda firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınızın değerinde sigortalama işlemleri yaparak müşterilerimizin oluşabilecek. herhangi bir sorun karşısında mağdur olmasını engelliyoruz ve oluşabilecek sorunların önüne geçmiş bulunuyoruz.

Ev Depolama Faydaları Nelerdir?

Ev depolama avantajları oldukça fazladır. En önemlisi de zaman ve fiyatıdır. Bunun sebebi ev kira fiyatlarının düşük olmasıdır. Üstelik eşyalarınız güvenli bir yerde olup evlerden daha garantilidir. Yurtdışı görevlerinizde, tayinlerde ve evinizden ayrı kalma zorunda olduğunuz zamanlarda. firma eşyalarınıza en az sizin kadar değer vererek saklar.

Firmamızda yangın, su basma vb. sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Kira ödemekten ve zaman kaybından kar edersiniz. Stresten kurtulur kafanız rahat bir şekilde eşyalarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. En büyük fayda sağlayacağı olay ise, eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınması ve depolanmasıdır.

Eşya Depolama Fiyatları

Evinizin Oda Sayısı Depolama Ücretleri Nakliye & Paketleme Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 Ev Depolama 250₺ 600₺
1+1 Ev Depolama 350₺ 700₺
2+1 Ev Depolama 400₺ 800₺
3+1 Ev Depolama 550₺ 1300₺
Daha Büyük Ev İçin

Eşya depolama fiyatları en uygun seçeneklerle beraber elbette ki ilk alternatif bizim. firmamız olacak ve size iyi bir fırsat verecektir. Son dönemlerin popüler girişimi ve gerekli sektörü size hem altyapısıyla hem de uygun fiyatlarıyla. beraber çözüm oluşturmaya devam edecek. Uygun fiyat politikamız yıl boyu devam ettiği gibi kampanyalı paketlerimiz tam da aradığınız. nitelikleri oluşturmaya devam ediyor. İstanbul depo ve verimli kullanımı konusunda firmamızın desteği ile birlikte. eşyalarınızı istediğiniz sürece güven içerisinde tutabilirsiniz.

Ulutaş depo ticari depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir