ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Ulutaş Evden Eve Nakliyat ® Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz…

Şehirlerarası evden eve nakliyat Sadece iki şehir arasındaki mesafeyi esas alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak faydalı ama son derece yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak yeterince bilgilendirici değildir

Ulutaş ekibi hem şehirlerarası hem de şehir içi evden eve nakliyat fiyatları hakkında fikir verebilen daha gelişmiş bir fiyat hesaplama aracı geliştirdi.

Ulutaş nakliyat'ın fiyat hesaplama aracı bir nakliyatçının fiyat vermek için kullandığı yakıt, işçilik, malzeme, kat yüksekliği, asansör kullanımı vb. parametrelerin neredeyse tamamını dikkate aldığı için gerçeğe daha yakın hesaplama yapabilmektedir. Yine de burada dikkate alınmayan parametreler (yaya yürüme mesafesi gibi) nedeniyle bir hata payı (+- 10%) olması mümkündür.

Şehirlerarası Evden eve nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir.. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

Firmanın kuruluş manifestosunda belirtildiği gibi firma olarak kendi menfaatlerimizi 2. planda tutmaktayız. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bunu da yapmış olduğumuz çalışmalar ve sonrasında vermiş olduğumuz destek ile sizlere göstermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat sektörü gibi büyük bir sektörde her sektörü de olduğu gibi çürük elmalar bulunmaktadır. Böyle firmaları ayırt etmek ve paranızı böyle firmalara kaptırmamak için dikkat etmeniz gereken bir kaç hususla ilgili bilgi vereceğim ki sizler böyle insanların tuzağına düşmeyin ve paranız, zamanınız boşa gitmesin

Firma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
  • Firmanın web sitesi var mı?
  • Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
  • Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
  • Firmanın yetki belgeleri var mı?
  • Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
  • Firmanın bürosu var mı?

  • Eşya Paketleme Hizmeti    7/24 Nakliye Hizmeti