Maltepe Eşya Depolama , Maltepe bölgesinde Ev Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolamak isteyen müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz tamamen temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

maltepe eşya depolama

Maltepe Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Maltepe depolama işlemleri için en çok merak ettiğiniz depolama işlemlerinin fiyatları hakkında sizi biraz bilgi sahibi yapalım eşyalarınızı depolamak istediğiniz zaman . Eşya boyutu ve miktarına göre fiyatlarımız değişmektedir. Eşya depolama isterseniz. Bizimle uygun bir ücret karşılığı ev eşyası depolama ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama İle Sıkça Sorulan Sorular

Maltepe Ev Eşyası Depolama İle Eşyalar Güvende

Maltepe Ev eşyası depolama denildiği zaman akla ilk gelen eşyalarınızın ambalaj yardımı ile sarılmasıdır. Tozdan kirden su almayan uzun bir süre eşyalarınızın muhafaza edilmesidir. Ulutaş Nakliyat Ev eşyası depolama hizmetini yapma amacımız müşterilerin beklentilerini karşılamak içindir. Sizin için değerli olan eşyalarınız en güzel şekilde saklanır.

Evinizde kullanmadığınız eşyalarınız için de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Depolama hizmetleri sigortalı ve kaliteli şekilde verilmektedir. Uygun ve hesaplı fiyatlarla tüm sorunlarınızda beklentilerinizi karşılarız. Depolama sözleşmesi yapılmış bir eşya, depolarımızda dilediğiniz kadar durabilir.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Faydaları Nelerdir?

Ulutaş Nakliyat Ev eşyası depolama avantajları oldukça fazladır. En önemlisi de zaman ve fiyatıdır. Bunun sebebi ev kira fiyatlarının düşük olmasıdır. Üstelik eşyalarınız güvenli bir yerde olup evlerden daha garantilidir. Yurtdışı görevlerinizde, tayinlerde ve evinizden ayrı kalma zorunda olduğunuz zamanlarda firma eşyalarınıza en az sizin kadar değer vererek saklar.

Firmamızda yangın, su basma vb. sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Kira ödemekten ve zaman kaybından kar edersiniz. Stresten kurtulur kafanız rahat bir şekilde eşyalarınızı emin ellere teslim edebilirsiniz. En büyük fayda sağlayacağı olay ise, eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınması ve depolanmasıdır.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıldır?

Maltepe eşya depolama işlemi genelde hava alan naylon, Kraft kâğıt gibi ürünler kullanılarak yapılır. Depoya koyacağınız eşya ve malları ev eşyası depolama firmamızda en tecrübeli çalışanları tarafından ambalajlanır. Kapalı kasa kamyon yardımı ile bulunduğu adresten, depoya taşınır. Depoya getirilen eşyalar yangın, deprem, sel gibi afetlere karşı sigorta yaptırır. Depolama süresi içerisinde bütün olumsuz şartları engeller. Eşya depolama işleminde bir diğer önemli olan faktör ise eşya tespitidir. Eşya depolama hizmeti evinize bir eksper gönderir.

Neden Eşya Deposu Kiralamam Gerekir?

Elbette eşya deposu kiralama konusunda keyfi sebeplerden daha çok zorunluluk devreye giriyor. Bir dönem için İstanbul’dan ayrılmanız gerekebilir. Bu süre 1 hafta ya da 1 yıl olsun hiç fark etmez. Eşyaların başka bir şehre nakliyesi ve oradan da takar bulunduğunuz yere getirilmesi depo kiralama maliyetinden çok daha pahalı olacaktır. Üstelik bu taşınma ve yeniden kurulum sırasında eşyalar deforme olup konforunu yitirebilir. Ya da ofis değişikliği yapmak istiyorsunuz ama eşyaları belli bir süre muhafaza edecek yeriniz bulunmuyor. Ayrıca tadilat yaptırmak istediğinizde eşyaları kiralık depoda muhafaza ettiğinizde muhtemel kazalardan korumuş olursunuz. Böylece yapacağınız masraf birken ikiye çıkmamış oluyor. Bu gibi durumlarda eşya deposu kiralama hizmetimiz olduğunu unutmayın.

Maltepe Eşya Depolama Avantajları

Firma yetkilileri tarafından eşya hacminiz, depolama süreniz, ambalaj malzemesi, sigorta ve ücretiniz hakkında sizi bilgilendirir. Bu bilgiler doğrultusunda da şartları kabul ederseniz depolama sözleşmesi yapılır. İstediğiniz tarihte eşyalarınız ambalajlanır ve paketleme yapıldıktan sonra depoya getirilir. Depolar ev eşyası depolaması için tasarlanmıştır ve alanların tümü depo oda sistemlidir. Depo fiyatı ve depolama hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

  • Rutubetsiz ve Hijyenik Depolar
  • Sigortalı Depolama Hizmetleri
  • Nakliye Hizmetleri
  • Yüksek Katlarda Depolama İmkanı
  • 7/24 Güvenlikli Depolama Alanları
  • Aylık Ödeme Kolaylığı
  • Eşya Paketleme Hizmeti
  • Süresiz Depolama Hizmeti
  • Profesyonel Depo Uzmanlarıyla Depo Hizmeti
  • Merkezi Konumlarda Depolar

Maltepe Eşya depolama konusunda yapmış olduğumuz verimli çalışma sistemimizle eşyalarınızı dilediğiniz kadar depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza edebilmekteyiz. Yıllardır eşya depolama konusunda müşterilerimize eşyalarını tam ve eksiksiz bir şekilde teslim ettik. Ulutaş nakliyat ev eşyası, ofis eşyası, parça eşya vb. saklamak istediğiniz tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde 7/24 saat güvenlikli, rutubetsiz depolarımızda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat
error: Content is protected !!