Nakliyat zor ve problemli bir iştir. Aynı zamanda da sinirleri yıpratıcı bir süreç yaşatır tüm aileye. En kısa sürede evin içindeki tüm eşyaları sağlam bir şekilde paketlemek, kırılmadan yeni taşınılacak eve nakliyesini sağlamak gerçekten sağlam sinirler gerektirir. Hele de İstanbul gibi bir Metropol’de yaşıyorsanız taşınma işi daha da zorlaşır gözünüzde.

Bir de çalışan insanlarsınız , zaman ayırmak daha da imkansız hale gelir. Ama bu işi tek başınıza yapmanıza hiç mi hiç gerek yok. Bu işi sizin yerinize yapacak, profesyonelce ve ustaca çalışan İstanbul evden eve nakliyat firmaları var.

Sizi yormadan, yıpratmadan tüm eşyalarınızı güvenle paketler, kırılacak eşyaları ayrıca sağlam çifte paketleme sistemi ile kırılmadan yeni evinize ulaştırır. En iyi çözüm tüm taşınma stresini yaşamadan bir evden eve nakliyat firması ile anlaşma sağlamak ve işinizi güvenli ellere teslim etmektir.

Nakliyat Uzmanlarıyla Taşınmanın Olumlu yolları

Nakliyat İşinde uzmanlaşmış, profesyonelce çalışan bir evden eve nakliyat firması eşyalarınızı ustalıkla paketler. Mobilyalarınız ve hassas cam eşyalarınız kırılmadan yeni taşınacağınız adrese ulaşır. Sadece tek tek eşya paketlemenin bile yarattığı sinir bozukluğu düşünüldüğünde bu işi sizin yerine başkasının yapmasının konforu hiç bir şeyle kıyaslanamaz. Günümüzde zaman paradan bile değerlidir. Kimsenin günlerce taşınma işine ayıracak zamanı yoktur. İnsanlar işinde gücünde akşama kadar çalışıp bir de taşınmaya zaman ayıramamaktadır.Evden eve nakliyat firmaları zamanınızı boşa harcamadan en kısa sürede taşınma işleminizi gerçekleştirir.

Evden eve nakliyat firmasının görevlileri öncelikle sizinle ikili bir görüşme yapar ve ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre bir hizmet paketi ve fiyat teklifi sunar. Böylelikle bütçenize en uygun ödemeyi yapmış ve gereksiz yere ihtiyacınız olmayan hizmetleri ödememiş olursunuz. Kişiye özel hazırlanan hizmetler her zaman daha avantajlıdır.

Evden eve nakliyat firmalarının usta marangoz ekibi ile eşyalarınız demonte edilir ve istenirse montajı da yapılır. Eşya montajından anlamayanlar için bu gerçekten eşi bulunmaz bir nimettir.
Taşınacak mobilyanız çok az veya birkaç parça ise hiç sorun değil. Evden eve nakliyat firması ile ister İstanbul içi, ister şehirler arası eşya nakliye en kısa sürede ve en mükemmel şekilde tamamlanır.

Ulutaş Nakliyat Evden Eve Nakliyatta Tek İsim

İstanbul evden eve nakliyat işleriniz ve şehirler arası nakliye işleriniz 1954 yılından bu yana hizmette olan Ulutaş Nakliyat ile mükemmel şekilde gerçekleştirilir. Yılların verdiği tecrübeyi, son teknolojik yenilikleri kullanarak çağa uygun hale getiren firma size geleceğin taşınma konforunu sunuyor. Bugüne kadar alanımızdaki tüm yenilikleri takip ettik ve etmeye devam ediyoruz.

İstanbul’ un en ücra köşelerine kadar her alanına nakliye işlemi ve parça eşya taşıma işlemi mükemmellikle sonuçlandırılır, ayrıca aynı titiz çalışma anlayışı şehirler arası taşıma için de gösterilir. Titiz ve anlayışlı müşteri hizmetleri servisi sorularınız için her an iletişime hazır bulunur. İşinin ehli ekip, tüm sorunlarınızı çözmede uzmandır.

Kırılacak eşyalar, mobilyalar çift paketleme sistemi kullanılarak güvenle paketlenir. Dolaplar ve diğer mobilyalar demonte ve monte edilir. Usta marangoz ekibimiz bu işin ehli insanlardan oluşur. Bu hizmet için ekstra bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Her bütçeye uygun, kişiye özel fiyat tekliflerimiz için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Sizinle özel olarak yapılacak görüşmede, detaylı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınız tespit edilip taşınma planı hazırlanır ve ödeme teklifi yapılır. Sonradan herhangi bir anlaşmazlık olmaması için her konuda detaylı bilgi verilir. Yılların verdiği deneyimle, müşterilerin aklına takılabilecek her soruya hazırlıklıyız.

Ofis Taşıma İşlemleri
Ofis taşıma işlemleri de ev nakliyesine benzer şekilde ön görüşme ve fiyat teklifi ile başlar. İlave olarak sigorta poliçesi de yapılır. Tüm elektronik ofis araçları titizlikle paketlenir. Firmamızın araçları kapalı kasa araçlardır. Ofis taşıma işlemi en fazla 3 gün sürer.

Asansörlü Nakliye
Nakliyede son trend asansörlü nakliye araçlarımız tüm yükseklikleri yakına getiriyor. 40. kata bile taşınacak olsanız asansörlü araçlarımız sayesinde eşyaları merdivenden çıkarma derdi kalmaz kolayca nakil işlemi gerçekleşir. Uzun yıllar bu işin içinde olduğumuz için, alanımızda her tür yeniliği takip etmekte ve müşterimizi memnun etmenin yollarını aramaktayız.

Parça Taşımacılığı
Tek bir eşya, birkaç parka eşya veya az eşya da İstanbul evden eve nakliyat firmamız için hiç sorun değil. Müşterinin talebi ve ihtiyacı ne kadarsa, o hizmeti sunmamız mümkün.

İstanbul evden eve nakliyat dediniz mi akla gelen ilk isim Ulutaş nakliyat Müşterilerimiz arasında tavsiye ve tekrar çalışma oranımız çok yüksektir. Bunun nedeni karşılıklı güven, anlayış ve saygı ortamı içinde çalışmamızdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayan bir firmanın başarı şansı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir