Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat şirketi ile ev ofis ve parça eşya taşımada güvenilir ve profesyonel taşımacılık hizmetini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz.

Nakliye İşleriniz Ulutaş Nakliyat’a Emanet

Nakliye İşleriniz Ulutaş Nakliyat’a Emanet

Ulutaş nakliyat, tam 66 yıldır bu sektörde alnının teri ile müşterileri için çalışır. Yaz kış demeden müşterileri için yollara koyulur, nakliye işlerini büyük bir itina ile yapar. Onu bu başarılı günlerine taşıyan en önemli unsur mesleğine verdiği değerdir. Ulutaş Nakliyat’ta herkes canla başla müşteri memnuniyeti için çalışır.

Asansörlü Nakliyat Büyük Kolaylık Sağlar

Ulutaş nakliye şirketi asansörlü nakliye hizmetleri ile özellikle yüksek katlı binalarda bile rahatlıkla çalışır. Yüksek katlı binalarda birkaç parça eşya taşımak bile hep zor olmuştur. Ki günümüzde kat sayıları arttıkça bu zorluk daha da göz önüne çıkmıştır. Kapılardan geçmeyen eşyalar, ev taşıma işlemini büyük bir dert haline getirmiştir. Oysa ki asansörlü nakliyat sistemi taşınma işleminde omuzlarınızdaki yükü alır götürür. Hem eşyalar zarar görmez hem de daha az insan gücü gerektirir.

Sigorta Konusunu Atlamayın!

Nakliyat Firması seçerken pek çok kişi sigorta konusuna önem vermez fakat bunun cefasını sonradan çeker. Sigortalı ev taşıma hizmetlerinin gerek şehir içi gerek şehir dışı taşımalarda önemi büyüktür. Eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuz durumda müşterilerin teminatıdır. Her firma sorumluluk alıp sigorta hizmeti vermez. Fakat Ulutaş evden eve nakliyat kendine güvenir, kurumsallığını burada da konuşturarak sigortalı eşya taşımacılığı yapar.

Parça Eşyalarınız Varsa Dert Etmeyin!

Bütün evi taşımayacaksınız fakat belirli bir yere götürülmesi gereken yalnızca birkaç parça eşyanız mı var? Endişelenmeyin, eşyalarınız Ulutaş Nakliyat’ın güvenli ellerinde. Ulutaş Nakliyat parça eşya taşımacılığı ile de İstanbul evden eve nakliyat sektöründe bir numaradır.

Randevunuzu Alıp Taşınacağınız Günü Belirleyin!

Ulutaş Nakliyat’ın 45 araç ve 45 profesyonel çalışanı bulunur. Taşınma işleminizi bu araçları sayesinde istediğiniz günde gerçekleştirir, sizi ertelemez, zamanınızı harcamaz. Bunun için firma ile anlaşmak randevu almak gereklidir. Taşınma işlemi öncesi ücretsiz ekspertiz ekibini firma size gönderecektir. Firmadan randevu almak için 0532 710 11 83 numaralı telefona ulaşılabilir, bilgi alınabilir veya ulutasevdenevenakliyat.com adresinden form doldurulabilir. Ulutaş Nakliyat’ta çareler de uygun fiyatlar da kaliteli hizmet de bitmek tükenmek bilmez.

 

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık

Profesyonel ve deneyimli bir ekiple eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, öncelikle kalitemize ve tecrübelerimize güvenebilirsiniz. Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın paketlenerek, asansörlü nakliye araçlarımızla zarar görmeden depolanmasını, daha sonra yeni adresinize aktarılmasını sağlarız. Hızlı bir nakliyat firması için güven, hız ve kalite için telefon numaramız 0532 710 11 83 arayarak detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kontrollü Ev Taşımacılığı

Alanında uzman olan ekibimiz ev taşıma hizmetinde, kontrollü ve tecrübeli bir şekilde görev almaktadır. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel ambalajlarla kaplanır, ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızın kapı ve pencere gibi alanlardan çıkartılmasına ekstra özen gösterilir. Kontrollü bir taşıma hizmeti için her zaman yanınızda olacak olan firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme, ambalajlama ve geniş kapasiteli depolama araçları kullanacaktır. Profesyonel bir hizmetin nasıl olması gerektiğini bilen, hızlı ve dikkatli çalışanlarımızla eşyalarınızı sizden aldığımız gibi teslim eder, zaman ve mekan konusunda size sıkıntı vermeden taşıma işlemini mümkün olan en kısa zamanda tamamlarız.

Paketleme Ve Ambalajlama


Eşya paketleme şirketi
Profesyonel Eşya Paketleme Hizmetleri

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizde, önceliklerimiz arasında eşyalarınıza zarar vermemek daha sonraki evrede de hızlı olmak amacındayız. Bunun için profesyonel ekibimizle adresinize gelerek, sizi çok yormadan eşyalarınızın paketlenme ve ambalajlanma işlemini yaparız.

 • Kırılacak eşyaların belirlenmesi ve paketlenmesi
 • Mobilya ambalajlama
 • Beyaz eşyaların ambalajlanması
 • Montaj ve de-montaj hizmeti

Montaj Ve De-montaj Hizmetimiz

Paketleme ve ambalajlama hizmetinin yanı sıra nakliyat şirketi olarak, marangoz ustalarımız ile montaj ve de-montaj hizmeti de vererek eşyalarınızın kusursuz bir şekilde parçalanarak, yeni evinizde tekrar monte edilmesini sağlıyoruz. Hem zaman hem de taşıma konusunda avantaj kazandığımız montaj ve de-montaj hizmetimiz, evinizin taşınma işlemlerini kolaylaştıracak, eşyalarınızı koruma altına alacaktır.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizle, eşyalarınızın zarar görmeden evinizden çıkartılmasını, aynı zamanda bu işlemin olabildiğinde kısa sürmesini sağlarız. Hem size hem de çevreye fazla rahatsızlık vermeden, eşyalarınızı geniş kapasiteli araçlarımıza yükler, depo esnasında kırılıp dökülmemeleri için sabitler ardından yola koyularak, yeni adresinize kısa zamanda teslim ederiz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Şirketi 1954 ‘te Beri Ev – Ofis & Depolama Hizmetleri


Sultangazi Evden Eve Nakliyat müşteri portföyü sürekli yükselen, hizmet verdiği 66 sene boyunca müşterisine memnuniyet ve güven sağlamış, hizmetin sunulması aşamasında her ince ayrıntıyı planlı ve koordineli bir çalışma ile hesaplamış, hizmet sonunda müşteriyi taşınma sitresin’ den uzak tutmayı başarmış, eşyaların güvende taşınmasını sağlamıştır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat, sektörde saygınlaşan güçlü ve yapısal olarak sektörün devli olan” ULUTAŞ NAKLİYAT “bünyesinde müşterisine hizmet vermekte, buda kaliteli ve ekonomik nakliye hizmeti almak isteyen müşteriyi bir tek noktada buluşturmaya yetmiştir.

Firmamız güçlü hizmet kadrosu, hizmeti planlama ve hizmet öncesi sunulan ücretsiz ekspertiz paketleme vb. birçok ek hizmetle müşteriye evini iş yerinin taşıtma sırasında hiç kendini yormadan taşınma imkanı sunmuştur. Tüm ekibimizin kadrolu ve sosyal güvenceler dahilinde firmamıza bağlı çalıştığı, işindeki tecrübenin ve eğitti,minin tamamlanması adına firma olarak tüm gayretimizi gösterdiğimiz bilinmelidir.

Sultangazi Nakliyat , Eşya Paketleme Hizmetini Profesyonel Bir Şekilde Vermektedir


Ambalajlama hizmetleri sunarken kullanılan malzemenin, malzemeyi kullanış şeklinin ve paketleme yönteminin çok iyi ve güvenilir olması esastır. Bu neden dolayısı ile konusunda yıllardır uzmanlaşmış olan ambalajlama ustalarımız sayesinde bu konuda ki tüm bilinmeyenler ortadan kalkıyor.

Eşya paketleme şirketi
Eşya paketleme şirketi

İstanbul Sultangazi ‘de Ev Eşyası Depolama Hizmetleri


Sultangazi Ev Eşyası Depolama alanları olarak arşiv ve eşyası depolama alanları ikiye bölünmektedir eşyalarınızı depolarımızda sağlam bir şekilde depolamak isterseniz. Bu durumda iki farklı işlem sonucunda eşyalarınız depolanıyor.

Eşya depolamada en iyi firma olarak gösterilen Sultangazi depolama firması kendi kategorisinde öncü bir firma olarak parmakla gösterilmektedir. Sizde eşyalarınız sağlam depolara kaldırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı en iyi şekilde depolayabilirsiniz. Sultangazi Ev Eşyası Depolama Gelenekten Geleceğe Emin Adımlarla Müşteri Memnuniyeti Politikamız İle Hizmetinizdeyiz..

Sultangazi Ofis & Büro Taşımacılığı


Sultangazi Ofis Taşımacılığı alanın da faaliyet gösteren firmalar, genel itibari ile belirli bir sistem üzerine kurulmuştur. Bu sistemi kısaca açıklamak gerekirse sizlerle irtibata geçen ve resmi tüm işlemleri yerine getiren müşteri hizmetleri, taşınacak yerin analizi ile uğraşan bilirkişiler ve paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştiren personel olmak üzere 3 temel bölüm üzerine kurulmuştur.

Müşteri hizmetlerinde bulunan personeller, irtibata geçildiği zaman müşterinin mevcut bulunduğu adres ile taşınacağı adres bilgileri, sözleşme ve sigorta gibi gerekli evrakın hazırlanması gibi işlemleri yerine getirdikten sonra sizler ile ilgili bilgileri içeren evrakı, gerekli incelemeyi yapacak ekibe verir.

Ev taşımak düşündüğünüzden daha kolay olabilir. Genellikle ev taşıma zor bir iş olarak bilinir. Evin toparlanıp başka bir eve eşyaların yerleştirilmesi birçok kişi için uğraştırıcı ve zordur. Hele ki başka bir şehre taşınacaksanız işiniz daha da zorlaşabilir. Bu yüzden nakliyat firması çok önemlidir. İşinizi kolaylaştıran ve size yardımcı olacak bir firma seçmek gereklidir. Eşyalarınıza zarar vermeden taşımaları gerekir.
Güzel bir ekiple çalışması da güvenliğiniz için oldukça etkilidir. Sultangazi evden eve nakliyat firmaları ile ev taşımak artık çok kolay. Her şehre güvenle taşıma işlemi yapılır. Firma eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyor. Şehir içi ve dışı her yere nakliyat imkanı bulunuyor.
Taşınmak Artık Daha Kolay


şehirlerarası-nakliye-fiyatları


Evden eve nakliyat sırasında eşyaların güzel paketlenmesi ve ayrı ayrı kolilere konulması gerekiyor. Cam eşyalar, mutfak eşyaları, elektronik eşyalar ve antika eşyalar gibi değişik türde eşyalar bulunur. Bu eşyaların zarar görmemesi için ayrı paketlenmesi ve tek tek ambalajlanması gerekir.

Tüm bunları yapacak vaktiniz yoksa ve zor geliyorsa Sultangazi evden eve nakliyat firmaları size yardımcı olacaktır. Tüm eşyalarınız tek tek paketlenir ve yazılır. Eşyalarınız kırılmadan taşıma işlemi geçekleşir. Sökülen tüm mobilya ve eşyalarınız tekrar monte edilir. Güvenli bir şekilde taşınmak ve yorulmak istemiyorsanız Sultangazi evden eve nakliyat firmaları iyi bir tercih olabilir.

Taşıma Eksperi Güvencesi İle Evinizi Taşıyalım

Taşıma eksperi evden eve nakliyat firmalarında mutlaka bulunmalıdır. Taşıma eksperi taşınacağınız zamanı doğru tahmin eder ve en uygun zamanda taşınmanıza yardım eder. Ayrıca kolilerin boyutu, eşyaların kaydı, odaların büyüklükleri, eşyaların türü, gibi önemli ayrıntıları kayıt atına alarak eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlar.

Sultangazi evden eve nakliyat firmaları da taşıma eksperi ile tüm eşyalarınızın kaydını alır ve kaybolmasını engeller. Eşyalarınızı türlerine göre paketleyerek uygun zamanda taşınmanızı sağlar. Eşyalarınız için uygun taşınma malzemeleri kullanan Sultangazi evden eve nakliyat firmaları streç film, koli, ambalaj, kraft kağıt ve kabarcıklı naylon poşet gibi farklı türde malzemeleri tercih ediyor. Artık gönül rahatlığıyla taşınabilirsiniz.

Eşya paketleme şirketi

Eşya Paketleme Firması

Eşya Paketleme Hizmetleri profesyonel bir şekilde hizmet sunmakatyız


Evden eve nakliyat hizmetlerinde en çok önem gösterilmesi gereken unsurların başında “GÜVENİLİR AMBALAJLAMA” hizmetinin olduğunun bilincindeyiz. Ulutaş Nakliyat olarak dünya standartlarına ulaşmayı 66 yıl öncesinde kendimize hedef koymuştuk. Bugün ise ambalajlama standartlarında Türkiye’nin en iyi firmalarından birisi olduğumuzu tüm müşterilerimize sunduğumuz hizmet akabinde kanıtlamış bulunuyoruz.

% 100 Orjinal Paketleme Malzemeleri 

Dünya standartlarında, sürekli paketleme mantığı ile tüm eşyalarınızın zarar görmesini engelliyor ve araç yerleşimi anlamında da en iyi seçenekleri sunarak bu konudaki soru işaretlerinin önüne geçmeyi hedefliyoruz. Ambalajlama hizmetleri sunarken kullanılan malzemenin, malzemeyi kullanış şeklinin ve paketleme yönteminin çok iyi ve güvenilir olması esastır. Bu neden dolayısı ile konusunda yıllardır uzmanlaşmış olan ambalajlama ustalarımız sayesinde bu konuda ki tüm bilinmeyenler ortadan kalkıyor. İyi ambalajlama taşınmayı kolaylaştırıcı unsurlardandır.

Ambalajlama Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 • Her malzeme ayrı bir yapıya ve hassasiyete sahiptir. Bu malzemelere göre en iyi şekilde sarmal ambalajlama teknikleri kullanıyoruz.
 • Ambalajlama işlemini işinin ustası personelimize yaptırıyor ve güven içerisinde taşıma için kontrollerini yaptırıyoruz.
 • Ambalajlama işlemi için kullandığımız tüm malzemeler, dünya standartlarında ve son derece dayanıklı malzemelerdir.
 • Ambalajlama işleminin ardından tüm ürünleri kalın ve oynamayacak derecede bir ip ile sabitliyoruz ve bu ipin kontrolünü de en iyi şekilde yapıyoruz.
 • Hasarsız taşımacılık adına ambalajlama işlemlerinin ardından araç yerleşimine de özen gösteriyor ve olası zarar durumlarının tamamından kaçınıyoruz.
 • Evden eve nakliyat sektöründe her adımınızı emin bir şekilde atmanız ve müşteri odaklı olmanız gerekir. Ulutaş nakliyat olarak bu felsefenin bilincindeyiz ve tüm taşımacılık işlemlerimizde güven içerisinde en uygun ve bir o kadar da kaliteli hizmeti siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz.
 • Güvenilir nakliyat hizmeti almak için sitemizin en üst kısmında yer alan telefon numaralarımızdan ya da Nakliye Talep Formu seçeneklerimiz ‘den yararlanarak en kısa süre içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

İstanbul Anadolu & Avrupa Yakasında Ofis & Büro Taşıma Hizmetleri

Firmamız, ofis taşımacılığı hizmetlerine özel olarak kurgulamış ekibi ile birlikte farklı özelliklere sahip olan ürün modellerini sıfır risk ile yeni adreslere götürmektedir. Ayrıca bu ekip içerisinde yer alan bilişim uzmanları, elektronik ürünlerin montajı veya de montajı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Güvenli Koşullarda Ofis Taşımacılığı


Kurumsal firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu ofis taşımacılığı hizmetleri, Ulutaş nakliyat tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çalışma alanlarında kullanılan tüm eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere götürülmektedir. Nakliyat sırasında yaşanması muhtemel olan sorunlar içinse gerekli olan tüm önlemler önceden alınmaktadır. Özellikle de bilgisayar gibi elektronik ürün modellerinin nakliyesi, diğer ürün modellerine göre daha da hassasiyet ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ofis Taşımacılığında Kullanılan Araçlar


Ofislerde bulunan eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için kullanılan araç modelleri, teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Sağlamlık ve koruyuculuk bakımından maksimum bir performansa sahip olmakla beraber, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir.

Ofis taşımacılığı için özenle tasarlanan kamyon modelleri ise, ekonomik yakıt seçeneğine sahiptir. Bu sayede müşterilerden talep edilen ücretlerde de düşüş yaşanmaktadır. Ayrıca hizmete sunulan araçların teknik ve donanımsal olarak da pek çok özelliği bulunmaktadır. Örneğin arka panellerde yer alan kaldıraç sistemi, ürünlerin daha kısa bir süre içerisinde kasalara yerleştirilmesini sağlamaktadır.

Orantısız insan gücünün yaratmış olduğu deformasyonu ortadan kaldırma noktasında da büyük avantajlar sağlamaktadır. Ofis taşımacılığı projeleri, söz verilen zaman dilimleri içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir

Uzman Personel Kadrosu


Nakliye işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için, uygulama noktasında görev alan personellerin alanında uzman olması gerekmektedir. Bir eşyanın nasıl kaldırılması, indirilmesi veya araca yüklenmesi noktasında da ihtiyaç duyulan bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır.