Şişli’den Beşiktaş’a Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hepimizin zaman, zaman ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği taşımacılık faaliyetidir. Bu taşımacılık faaliyetinin gerçekleşebilmesi beden gücü, teknolojik donanım, araç ve ekipmanla doğrudan orantılıdır. Kimi nakliye süreci kişinin kendisi tarafından kolaylıkla yapılabileceği gibi, kimi nakliye süreci ise profesyonellik, uzmanlık ve tecrübe gerektiren unsurlar barındırmaktadır. İşte biz tam da ikinci seçenekte belirtilen ve sizler için zor olan tüm bilgileri.

Sarıyer şişli evden eve nakliyat

Şişli’den Beşiktaş’a Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Ulutaş Nakliyat olarak size komple hizmet sunuyoruz. Şişli’den Beşiktaş’a Evden Eve Nakliyat işlemlerinizde, dilerseniz evinizdeki hiçbir eşyaya dokunmayabilirsiniz. Sürekli ihtiyaç duyduğunuz eşyalarınız ve özel eşyalarınızı ayırmak kaydıyla evinizdeki diğer tüm eşyaların bizim tarafımızdan taşınmasını talep edebilir, hatta çekmecelerinizi dahi boşlatmaya bilirsiniz. Evden eve Nakliyat işlemleri için özel olarak geliştirilmiş taşıma ürünlerimizi kullanarak eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden paketler ve teslim noktasında aldığımız şekilleri ile teslim ederiz.

Beşiktaş’tan Şişli’ye Hangi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Yapılıyor

Ev, ofis veya iş yeri tarzında yapılması gereken tüm Şişli Beşiktaş Arası Nakliyat işleriniz uzman ekiplerden oluşan taşıma personellerimiz sayesinde sigortalı ve asansörlü evden eve nakliyat ayrıcalığıyla sunuluyor. Aynı zamanda ihtiyaç duyduğunuz depolama, mobil asansör kiralama ve şehirler arası taşıma işleriniz piyasa şartlarına uygun ücretler ile verilir. Özellikle son zamanlarda ülkece yaşadığımız ekonomik sıkıntılardan dolayı, yaşanan yüksek nakliye ücretlerinde kişiye ve firmalara özel indirimlerle sunuyoruz.

Şişli Beşiktaş Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ulutaş Nakliyat Şirketimiz Her taşınma kendi başına özel bir proje olduğu için, firma olarak sorunsuz bir taşınma ve bütün ayrıntıların önceden hesaplanarak daha sonra herhangi bir anlaşmazlık olmaması için taşımak istediğiniz evinize bir ekspertiz( Nakliye uzmanı) yollarız ve gereken net ücreti size bildiririz. Firmamız tarafından verilen ekspertiz hizmeti ücretsizdir İstediğiniz hizmetin niteliğine göre eşyaların nakledilmesi için ödenmesi gereken en düşük rakam daima farklılık gösterir.

Fiyat Teklifi Alın

Sarıyer şişli arası nakliyat

Şişli’den Beşiktaş’a Evden Eve Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Ulutaş nakliyat olarak size yollayacağımız taşınma uzmanı ( ekspertiz ) arkadaşlarımız fiyat oluştururken aşağıdaki kriterleri göz önüne alırlar.

Şişli’den Beşiktaş’a Ev Taşıma Ücretleri Etki Edecek Nedenler

 • Taşınılacak mesafe (Km. olarak )
 • Taşınacak eşyanın miktarı (kaç adet taşıma aracı gerekeceği)
 • Taşınılacak eşyanın ton cinsinden toplam ağırlığı
 • Taşınacak eşyanın özelliği ( laboratuvar cihazları, ofis malzemeleri ev eşyaları vs.vs)
 • Eşyaların alınacağı katın yüksekliği ( asansörlü taşımacılık hizmeti gerekip gerekmediği)
 • Taşınılacak kat yüksekliği ( asansörlü taşıma hizmeti istenip istenmediği)
 • Taşınacak eşyanın niteliği ( sanat eserleri, antikalar, piyano vb. özel eşyalar)
 • Taşınacak eşyaların paketlenip, paketlenmeyeceği
 • Taşınacak mobilyaların sökülüp tekrar monte edilip, edilmeyeceği ( anahtar teslim taşıma)
 • Taşıma sırasında bazı eşyaların bir ya da birkaç gün depoda bekletilmek istenip, istenmediği
 • Nakliye sigortası,

Gibi kalemler göz önünde bulundurularak hesaplanır.

Şişli Beşiktaş Arası Nakliyat Kulancı Sıkça Sorulan Sorular

Şişli’den Beşiktaş’a Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?
Evden eve nakliyat fiyatları eşyanızın miktarına göre ve kapladığı alan hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterir. 1+1 ev taşıma fiyatı ile 3+1 ev taşıma fiyatı aynı değildir. Bununla birlikte ev taşıma fiyatları 750 tl den başlamaktadır.

Nakliye Ekibi Sigortalı Mıdır?
Evet, bütün çalışanlarımız SGK sigortalı Maaşlı sürekli çalışan personellerimizden meydana gelir. Bütün çalışanlarımız sigortalı olarak çalışırlar. Çok acil durumlarda ek personel ihtiyacı olduğunda personel için günlük sigorta kaydı yapılarak çalıştırılır.

Sigortalı Nakliye Hizmeti Sunuluyor Mu?
Bütün taşımacılık işlemlerimizde sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz. Kasko sigortalı sözleşmeli taşıma yapan Ulutaş evden eve nakliyat şirketimiz güvenli ve garantili nakliye hizmeti sunar.

Eşya Paketleme Yapılıyor Mu?
Evet, nakliye işlemlerine başlamadan önce eşyaları tek tek ambalajlıyor uz. Eşya paketleme yaparak eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca tek kullanımlık ambalaj malzemelerimizi tek tek dezenfekte ederek kullanıyoruz.

Eşya ve ofis taşıma konusunda sahip olduğumuz bilgi ve birikimin en önemli gelişmesi müşterilerimizin yaptığımız bir çalışmada memnun kalması ve firmamızı tavsiye etmesidir. Sizin yapacağınız tavsiyeler ile daha çok kişi sorunsuz ve sıkıntısız taşınacaktır, onlarda evden eve nakliyat işinin bir stres olmadığını anlayacaktır.

Şişli Evden Eve Nakliyat Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
error: Content is protected !!