7/24 Nakliye Hizmetleri 1992'den Beri Ev ve Ofis Taşımacılığıdan Lider Firma..
ramazan bayramı

Ramazan bayrami mesajlari 15 haziran en guzel bayram mesajlarini hemen gonderin bayraminiz kutlu olsun

Ramazan bayramı mesajYarın Ramazan bayramının ilk günü! Böyle bir günde en güzel Ramazan bayramı mesajları aranmakta. Siz de sevdiklerinize kısa ve anlamlı bayram mesajlarını göndermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için resimli ve kısa bayram mesajlarını hazırladık. İşte 15 Haziran Ramazan bayramı mesajları ve sözleri…

Ramazan Bayramı bu yıl 15 Haziran 2018 Cuma gününe denk geliyor. En güzeli bayramı beraber geçirmek olsa da imkanı olmayanlar için telefon açıp kutlamak da güzel. Fakat siz ‘Kutlamayı yazarak ifade edeyim diyorsanız’ sizler için biribirinden güzel Ramazan Bayramı mesajları bu sayfada derledik. Sevdiklerinize bu mübarek günde uygun gördüğünüz Ramazan Bayramı mesajları 2018 cep telefonunuzdan sms olarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

EN GÜZEL RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

– Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

– Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

– Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

– Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın NurLanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım..

– Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.