0532 267 05 83 7/24 Nakliye Hizmetleri

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Parsiyel Taşımacılık nakliyatında dikkat edilmesi gereken husus firmanın sizlere söz verdiği zaman eşyalarınızı sizden teslim alması ve yine söz verdiği zaman sizlere teslim etmesidir. Parsiyel nakliye işleminde nakliye firmasına taşıma tarihi ve teslimat tarihi ile ilgili 2-3 günlük opsiyon tanımalısınız. Zira evden eve nakliyat sektörü talepler doğrultusunda gerçekleştiğinden sizlerin istediği gün ve saatte eşyalarınızın teslim alınması ve istediğiniz zamanda teslim edilmesi biraz güçleşmektedir.

Parsiyel eşya

Parsiyel eşya Nakliye tercihi yaparken ise mutlaka Kurumsal ve Referanslı ev eşyası taşıma firmaları ile görüşün. Maalesef sektörümüzde çok sayıda korsan firma olduğundan yanlış bir tercih yapmanız durumunda hem maddi hemde manevi olarak zararlarınız olabilmektedir.

Firmamız özellikle Ege ve Marmara bölgeleri arası parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Günlük ve haftalık seferlerimiz ile her iki bölgemiz arası kısmi ve parsiyel yüklerinizi ekonomik fiyatlara adresinizden teslim alıp adresinize teslim etmekteyiz.

Parsiyel taşıma hizmeti ile evinizde bulunan bir oda eşyayı, çeyiz eşyanızı, öğrenci eşyanızı firmamız aracılığı garantili ve sigortalı olarak taşıyabilirsiniz. Bilgi ve fiyat için İstanbul veya İzmir şubelerimiz ile görüşebilir ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bir diğer Evden Eve Nakliyat hizmetimiz olan Ofis Taşıma sayfamızı inceleyebilirsiniz.