Breaking News
Evdem eve nakliyat ücretleri

Evden eve nakliyat ücretleri

Evden eve nakliye hizmeti bilindiği üzere standart ve sabit bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması hizmetle beraber ücrette de değişikliğe sebep olmaktadır. Piyasa koşullarının belli bir fiyat politikasının bulunmaması, personel ve uzaklık gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konuların etki etmesiyle ortaya çıkar.

Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı bilinmelidir.

(X kişi 2+1’lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gereken itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi)

Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; Batı Şehirde bulunan 2+1’lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1’lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır. Bunun birinci sebebi Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. (Yürüme mesafesi)

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında ya da yetkili kişiden bilgi alırken durumun farkına vardığını görürüz. Fakat dediğimiz gibi “Ürün satmıyoruz, hizmet veriyoruz.”

istanbul Evden eve Nakliyat firmasının fiyat politikasını belirlediği en büyük kuruluşlardan biri olan “ulutasevdenevenakliye.com” olarak bu firma hakkında bilgilere yer vereceğiz.
evden eve nakliyat ücretleri konusunda kesinlikle kalitesiz,ucuz nakliyat firmaları ile çalışmayın!
bunun için size İstanbul nakliyat’ı önereceğiz.

İstanbul evden eve nakliye 1992 yılında kurulan,Türkiye’nin seçkin şirketlerinden biridir. Portalımıza üye olan İstanbul nakliyat için araştırma yaptık. İstanbul nakliyat’ın nakliyat ücretleri için uygun fırsatları olacak. Bunalrdan birtanesi en uygun fiyatların olduğu kampanyalar ve taşıma fırsatları.
İstanbul ,evden eve nakliyat ücretleri konusunda %10 indirim yaparak ulutasevdenevenakliye.com üyelerine uygun fiyatlar sunmaktadır. Yapmanız gereken İstanbul firmasını aradığınızda nakliyat ücretleri platformu üzerinden ulaştığınızı söylemeniz olacaktır.

Kurumsal firmaların buluşma noktası olan evden eve nakliye ücretleri,istanbul bölgesinde nakliye hizmeti yapan firmaları buluşturan bir nakliye platormudur.
detaylı bilgilendirme için yapmanız gereken İstanbul nakliyat’ın resmi web sayfası olan

One comment

  1. Merhaba , fiyat bilgisi almak istiyorum İstanbul’dan Ankara’ya 2+1 ev fiyatı ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir