Levent Evden Eve Nakliyat Şirketi 1954 ‘te Beri Ev & Ofis Taşıma Hizmetleri


Levent Evden Eve Nakliyat müşteri portföyü sürekli yükselen, hizmet verdiği 66 sene boyunca müşterisine memnuniyet ve güven sağlamış, hizmetin sunulması aşamasında her ince ayrıntıyı planlı ve koordineli bir çalışma ile hesaplamış, hizmet sonunda müşteriyi taşınma stresin’den uzak tutmayı başarmış, eşyaların güvende taşınmasını sağlamıştır.

Levent Evden Eve Nakliyat , sektörde saygınlaşan güçlü ve yapısal olarak sektörün devli olan” ULUTAŞ NAKLİYAT “bünyesinde müşterisine hizmet vermekte, buda kaliteli ve ekonomik nakliye hizmeti almak isteyen müşteriyi bir tek noktada buluşturmaya yetmiştir.

Firmamız güçlü hizmet kadrosu, hizmeti planlama ve hizmet öncesi sunulan ücretsiz ekspertiz paketleme vb. birçok ek hizmetle müşteriye evini işyerini taşıtma sırasında hiç kendini yormadan taşınma imkanı sunmuştur. Tüm ekibimizin kadrolu ve sosyal güvenceler dahilinde firmamıza bağlı çalıştığı, işindeki tecrübenin ve eğitiminin tamamlanması adına firma olarak tüm gayretimizi gösterdiğimiz bilinmelidir.

Levent Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri Başlamıştır 

Levent Evden Eve Taşıma , ücretsiz ekspertiz hizmeti için görevlendirdiği üst düzey tecrübeli yönetici kadrosu ile eşyanın yerinde tespiti, türünün ve boyutunun tespiti, eşyayı taşıyacak personelin tespiti, taşıma sırasında risk oluşturabilecek özel bir çalışma isteyen eşyaların tespiti, gerekli ambalaj malzemesi , ekipman ve aracın tespitini yapıp bunu bir rapor halinde müşteri istediklerinde alınarak düzenler.

Bu rapor dahilinde müşteriye taşınma yükünü bir nebze hafifletmek, onlara kaliteli bir hizmetten ekonomik fiyat avantajı ile yararlanabilmesi adına en standart fiyat uygulanır. Antlaşma sağlanması halinde taşımanın yapılacağı gün ve saat anlaşılır. Anlaşılan gün ve saatte taşımayı yapacak araç ve personellerimiz eşyaların taşınacağı adreste olur..

Levent Nakliyat olarak, ev taşımacılığı olsun kurumsal taşımacılık olsun en çok önem verdiğimiz, eşyaların güvenli bir şekilde nakliyesini sağlama adına titiz çalışılması gereken ambalajlama hizmetidir.

Tüm eşyalar çizilmeye kırılmaya yada bozulmaya karşı üretilen kaliteli dayanıklı sağlıklı en uygun malzeme ile gene bu işi gerçekten bilen eğitimli personel tarafından yapılır. Taşıma esnasında sorun oluşmaması adına risk taşıyan eşyalar uyarı yazıları ile taşıma personeline bildirilir.


# Levent Şehir İçi Nakliyat / # Levent Eşya Depolama / # Levent Ofis Taşımacılığı  / # Levent Şehirler Arası Nakliyat / # Levent Ev Taşıma  / # Levent Kurumsal Nakliyat