İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren Ulutaş Nakliyat 1954’den beri ev taşımacılığı hizmetlerinde hizmetler isteyen insanlara bu hizmet tek tük firmalar sunmaktaydı. Bu konuda Ulutaş Nakliyat şirketi özenli ve güvenli çalışma sistemi ile ilgili büyük bir etki yapmıştır. Basite indirgemek adına teknolojilerden de faydalanmıştır.

İstanbul’un en eski evden eve nakliyat firması olduğunu son yapılan hizmet şekilleri ile de ne kadar hakim olduğunu siz değerli insanlarımıza göstermiş bulunmaktadır. Nakliye hizmetleri konusunda adresinde ihtiyaç bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ülkemizde evden eve nakliyat hizmetlerinin oğlu 66 yıl içinde artık bir sektör haline geldi hemen hemen tüm Türkiye’de genç ve üstü yaş grubu insanlarımıza göre gerekli. Bu konuda artık lojistik firmalarından da farklı olduğumuz insanlarımız gibi şirket grupları da aynı şekilde algılamış bulunmaktadır. Özellikle büyük iller olan İstanbul, İzmir ve Ankara bu hizmetin yani evden eve nakliyat hizmetlerinin yoğun olduğu üç il olarak gösterilmekte.

  • İstanbul evden eve nakliyat
  • İstanbul eşya depolama
  • İstanbul büro ve ofis taşıma
  • İstanbul şehirler arası nakliyat
  • İstanbul parça eşya taşıma

Şehir içi evden eve Nakliyat hizmetlerimiz kapsamında şehrin her noktasına hizmet veriyoruz. İşimizi yapmamızda tek engel taşınmak istediğiniz yere bir yolun olmayışı olacaktır. Her binaya her şartta taşınmanızı sağlayabilir, mükemmel biçimde sürecin tamamlanmasını sağlarız.

Fiziksel imkansızlıkların olması durumunda alternatif çözümleri harekete geçirip, olası aksaklıkları önceden engelleriz. Bu kapsamda her türlü donanıma sahibiz. Siz bize sadece Evden eve Nakliyat hizmeti almak istediğiniz söyleyin, biz sizin için tüm süreci planlayıp, hizmetinize sunarız.

İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat Bölgeler Anadolu Yakası :

Ataşehir , Çekmeköy , Üsküdar , Kadıköy , Pendik , Maltepe , Ümraniye , Kartal , Şile , Göztepe , Beykoz

İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat Bölgeler Avrupa Yakası :

Şişli , Sarıyer , Beşiktaş , Kağıthane , Bahçelievler , Küçükçekmece , Bakırköy , Beylikdüzü , Bahçeşehir  , Avcılar , Halkalı , Alibeyköy 

Ulutaş Nakliyat Olarak 1954 ‘ten Taşıyoruz

İstanbul evden eve nakliyat İle alınan her hizmetin müşteride memnuniyet uyandırdığı eşyasının artık güvenli ellerden taşındığını, firmamızın işinde uzman personel güvenlik ekipmandan oluştuğunu anlamasına vesile olmuş, müşteri yeni yuvasında geleceğe huzurlu bir başlangıç yaparak başlamıştır.

  • Tecrübeli ve Uzaman Ekip
  • Kaliteli ve Hijyenik Malzemeler
  • Tam Zamanında Nakliye Hizmeti
  • Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Hizmetleri
  • 100 Müşteri Memnuniyeti

İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Evden eve nakliyat Fiyatları işlemleri belirli bir fiyat tarifesi doğrultusunda gerçekleşmektedir. Ev içerisinde bulunan eşya sayısı, ev taşımada devreye girebilecek personel sayısı, evin bulunduğu yükseklik ve taşınacak olduğu yeni adresin mesafesi gibi detaylar bu fiyatlandırma konusunda önem veren bir yapıda varlık gösterebilecektir.

Evden eve nakliyat firmaları her zaman bu doğrultuda ilerleyebilecek ve hizmet kalitesi kapsamında da müşterilere en geniş seçenekleri sunmasıyla bilinebilecektir.

Fiyat konusunda en genel hizmetler sağlanabilecektir. Kullanıcı odaklı bir firma olunduğunu Şehir içi Evden eve nakliyat fiyatlarına bakarak da anlamak söz konusu olarak adlandırılabilmektedir. Bundan ötürü de en doğru kararı vermede fiyat bilgisini de baz almak önemli bir tercih olabilecektir.


İSTANBUL ( İLÇE )İSTANBUL ( İLÇE ) KİLO METRE ( KM ) ODA SAYISI FİYAT
Ataşehir Şişli20 KM2+11500₺
Maltepe Sarıyer42 KM2+11800₺
Pendik Çekmeköy40 KM2+11500₺
Üsküdar Beylikdüzü 50 KM2+12300₺
Küçükçekmece Bahçeşehir20 KM2+11800₺
Şişli Göktürk22 KM3+12000₺
AvcılarBayrampaşa34 KM2+11800₺
Başakşehir Bağcılar7 KM3+11500₺
Ümraniye Kartal25 KM3+11600₺

Ulutaş Nakliyat Türkiye yollarında. Biz sadece İstanbul’a hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.
Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz.