Göktürk evden eve nakliyat hizmeti bölümünde Ulutaş Nakliyat sektöründe 1954 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Göktürk Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve villa özen ve titizlikle taşımaktadır.Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1954 yılından beri hizmet vermektedir,

Göktürk evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

Göktürk Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi

Göktürk evden eve nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir.. Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz.

  • Profesyonel taşımacılık hizmeti
  • Sigortalı ve garantili nakliye
  • Kurumsal ve Bireysel nakliye
  • 100 müşteri memnuniyeti

Müşterilerin belki de evden eve nakliye hizmeti alırken en önce dikkat ettiği husustur nakliyat fiyatları. Bu öncelik çoğu zaman yanılgıya düşürüp ziyanlar oluştursa da öncelik sırasını kaybetmez hiç bir vakit.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama


İSTANBUL ( İLÇE )İSTANBUL ( İLÇE ) KİLO METRE ( KM ) ODA SAYISI FİYAT
Ataşehir Şişli20 KM2+11500₺
Maltepe Sarıyer42 KM2+11800₺
Pendik Çekmeköy40 KM2+11500₺
Üsküdar Beylikdüzü 50 KM2+12300₺
Küçükçekmece Bahçeşehir20 KM2+11800₺
Şişli Göktürk22 KM3+12000₺
AvcılarBayrampaşa34 KM2+11800₺
Başakşehir Bağcılar7 KM3+11500₺
Ümraniye Kartal25 KM3+11600₺

Göktürk evden eve taşıma fiyatları ile ilgili küçük bir hesap yaparak piyasadan almış olduğunuz fiyatların ne denli gerçeği yansıttığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe müşterilerinin desteğine de arkasına alarak gün be gün büyüyen firmamız Göktürk  evden eve nakliyat, taşımacılık hizmeti verdiği bütün semtlerde bir referans ordusunu da arkasına alarak rakip firmaların iştahını kabarta maya devam etmiştir.

Evden eve nakliyatın nasıl ve ne şekilde oluğunu merak eden bütün müşterilerimiz sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilir. Ve evden eve nakliyat işleminizi zamanında, huzurlu bir şekilde yapmak sorunsuz bir şekilde taşınmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ettikten sonra daha detaylı bilgiyi danışma hattımızı arayarak alabilirsiniz. Kaygılarınızdan uzak huzurlu bir taşınma dileğiyle …

Deneyimli personeliyle ve yılların vermiş olduğu tecrübesiyle sizlere en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz Göktürk Evden Eve nakliyat Fiyatları Hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen irtibat telefonlarımız arayın.. Evden eve nakliyat hizmetini layıkıyla yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. İşimizi yaparken birçok tanınmış ünlü sanatçı, iş adamı ve firmaların referans desteğini alarak Evden eve nakliyat sektöründe büyüdük büyümeye de sizlerin desteğiyle devam edeceğiz.

Yılların Tecrübesiyle Nakliyat Sektöründe Lider Firma

Ulutaş Nakliyat Şirketi olarak Göktürk ilçesinde her türlü nakliyat işleriniz düzenli güvenli bir şekilde taşıma garantisi vermektedir. Araçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilenmekte günümüz şartlarına uygun personel bilgili, tecrübeli elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı garanti ediyoruz.

Personelimiz sürekli olarak nakliyat, paketleme, ve davranış konusunda eğitimden geçmektedir. Sizlere eni iyi nakliye hizmetini sunmak için son teknolojiler kullanılmaktadır. Bizler 66 yıldır verdiğimiz hizmetimizle sizlerin karşısına çıkmaktayız.

Dilerseniz Ziyaretçi Defterine her türlü görüş öneri şikayet yazabilirsiniz. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız bize iletişim bölümündeki telefonlardan anında ulaşabilirsiniz. Göktürk nakliyat olarak İstanbul’un tüm semtlerine en hızlı sürede hizmet sunmaya çalışmaktayız.