Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık

Profesyonel ve deneyimli bir ekiple eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, öncelikle kalitemize ve tecrübelerimize güvenebilirsiniz. Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın paketlenerek, asansörlü nakliye araçlarımızla zarar görmeden depolanmasını, daha sonra yeni adresinize aktarılmasını sağlarız. Hızlı bir nakliyat firması için güven, hız ve kalite için telefon numaramız 0532 710 11 83 arayarak detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kontrollü Ev Taşımacılığı

Alanında uzman olan ekibimiz ev taşıma hizmetinde, kontrollü ve tecrübeli bir şekilde görev almaktadır. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel ambalajlarla kaplanır, ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızın kapı ve pencere gibi alanlardan çıkartılmasına ekstra özen gösterilir. Kontrollü bir taşıma hizmeti için her zaman yanınızda olacak olan firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme, ambalajlama ve geniş kapasiteli depolama araçları kullanacaktır. Profesyonel bir hizmetin nasıl olması gerektiğini bilen, hızlı ve dikkatli çalışanlarımızla eşyalarınızı sizden aldığımız gibi teslim eder, zaman ve mekan konusunda size sıkıntı vermeden taşıma işlemini mümkün olan en kısa zamanda tamamlarız.

Paketleme Ve Ambalajlama


Eşya paketleme şirketi
Profesyonel Eşya Paketleme Hizmetleri

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizde, önceliklerimiz arasında eşyalarınıza zarar vermemek daha sonraki evrede de hızlı olmak amacındayız. Bunun için profesyonel ekibimizle adresinize gelerek, sizi çok yormadan eşyalarınızın paketlenme ve ambalajlanma işlemini yaparız.

  • Kırılacak eşyaların belirlenmesi ve paketlenmesi
  • Mobilya ambalajlama
  • Beyaz eşyaların ambalajlanması
  • Montaj ve de-montaj hizmeti

Montaj Ve De-montaj Hizmetimiz

Paketleme ve ambalajlama hizmetinin yanı sıra nakliyat şirketi olarak, marangoz ustalarımız ile montaj ve de-montaj hizmeti de vererek eşyalarınızın kusursuz bir şekilde parçalanarak, yeni evinizde tekrar monte edilmesini sağlıyoruz. Hem zaman hem de taşıma konusunda avantaj kazandığımız montaj ve de-montaj hizmetimiz, evinizin taşınma işlemlerini kolaylaştıracak, eşyalarınızı koruma altına alacaktır.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimizle, eşyalarınızın zarar görmeden evinizden çıkartılmasını, aynı zamanda bu işlemin olabildiğinde kısa sürmesini sağlarız. Hem size hem de çevreye fazla rahatsızlık vermeden, eşyalarınızı geniş kapasiteli araçlarımıza yükler, depo esnasında kırılıp dökülmemeleri için sabitler ardından yola koyularak, yeni adresinize kısa zamanda teslim ederiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir