Evden Eve Nakliyat

Ulutaş Nakliyat olarak, sektörde 67 yılı aşkın bir tecrübeyle, profesyonel ekibimiz son teknolojik ekipmanlarımız ile evden eve ve ofis taşımacılık sektörünün önde gelen isimlerden olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Neden Ulutaş Nakliyat ?

 • Ücretsiz Ekspertiz
 • Sigortalı Taşımacılık
 • Eşya Paketleme Hizmeti
 • Tam Zamanında Hizmet
 • Tecrübeli ve Uzaman Çalışanlar
 • Değişmez Fiyat Garantisi
 • % 100 Müşteri Memnuniyet
 • Hijyenik Paketleme Malzemesi

Evden eve nakliyat çözümleri

Evden Eve Taşımacılık İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

Evden eve taşımacılık konusunda ihtiyaç duyulan taşınma gereksinimlerinin sağlanması son derece önemlidir. Özellikle de yaşam alanlarında bulunan eşyaların sağlıklı şekilde yeni konumlara lanse edilmesi noktasında yapılan hatalar pek çok ürünün zarar görmesine sebep olmaktadır.

Ancak evden eve taşımacılık konusunda uzman ekibimiz, görev aldığı tüm nakliye çalışmalarını başarılı şekilde sağlamaktadır. Ürün modelleri, doğruluğu sadece bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm metotları ile işlem görmektedir. Ayrıca güvenlik açısından sorun teşkil eden etkenlere karşı da önlem alınmaktadır.

Kurumsal çalışma prensibine sahip olan firmamız; evden eve taşımacılık konusunda müşterilerine söz verdiği süreler içerisinde talep edilen adreslere ulaşmaktadır. Bu sayede de herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir.

Evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Araçları

Nakliye işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için tercih edilecek olan araç modeli oldukça önemlidir. Ürün sayısının fazla olduğu alanlarda küçük bir taşıt kullanmak, yakıt ve zaman kaybına neden olabilir. Ulutaş Nakliyat firması, gerçekleştirilmesi planlanan projenin önceden incelemesi için adrese teknik destek ekibi yönlendirmektedir.

Yapılan ürün analizi sonucuna göre de tercih edilecek olan araç modeli belirlenmektedir. Evden eve taşımacılık işlemleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma bünyesinde bulunan tüm araçlar, düzenli olarak bakımlardan geçirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık

Evden eve nakliyat işleri, taşınma işlerinin, mobilyalar, ev cihazları ile başka malzemelerin ziyan görmemesi anlamında gereken düzenlemelerin organize edilmesi biçimiyle, muntazam bir şekilde icra edilmesidir. Ev eşyalarının toplanması, paketlenerek korunması, nakliye kamyonu ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması faaliyetlerini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Neyi İfade Eder? Ne Şekilde Yapılır?

Evden Eve Nakliyat, evde var olan tüm eşya ve malzemelerin nakledilecekleri eve ulaştırılmasında, ev veya ofis eşyalarının zarar görmesini engelleyici önlemlerle birlikte, uzman elemanlar tarafından de-monte ve montaj işlerinin de yerine getirildiği profesyonel bir taşıma modelidir.

Evden eve nakliyat personel

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık yalnızca eşyaların nakliyesi manasında olabileceği gibi, taşınılacak evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de olabilmektedir.

Eşyaların hasara karşı korunması hedefiyle, halihazırda bulundukları mevkide sökme işlemleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek başka bir eve nakliyesi ile tekrar monte edilmeleri ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşıma hizmetlerinin esasını oluşturmaktadır.

Taşıma programının en önemli bölümü ve vazgeçilmezi vaziyetine gelen evden eve nakliye, işinin tamamen mahiri bir firma tarafından yerine getirilmediği taktirde hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü akla yatkın olmayan engellere yol açabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için teslim ettiğiniz şirketin, mesleğinde yetkili ve deneyimli bir personeli, kapalı kasalı evden eve taşıma kamyonları ve sağlam kurumsal yapısı ile itimat edilen bir firma olması zorunludur.

Evden eve nakliye faaliyetlerinde en çok ehemmiyet gösterilmesi gerekli olan paketleme’ dir. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanım vasıflarına göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanarak nakliyat için müsait bir şekle getirilmeleri ciddi derecede önemlidir.

Nitelikli ve ehil bir yardım ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliyat nedir? sualini çok sayıda insan sormakta ve bu ifadenin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de dar bir malumat anlamıyla kabul edilmektedir. Ev taşıma prosedüründe direkt olarak uygulamaya başlamadan evvel, sistemli bir programlama prosedürü halledilmelidir. Kurumumuzun alanında ihtisaslaşmış ve ayrıca tecrübeli personeli yardımıyla, taşınmanın tüm sıkıntısından rahatça kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni belirlediğiniz mekana taşınabilirsiniz.Evden eve nakliye hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamında Gerçekleştirilen İşlemler

 1. Eksper incelemesi: Nakliye programının uygun bir şekilde uygulanabilmesi için yerinde tetkik anlamı taşıyan ve organizasyonun uzun ücret almadan arz ettiği eksper hizmetinden yararlanmalısınız.
 2. Sigortalama: Nakliye sigortası, eşyalarınızı nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı güvenlik içerisine alır.
 3. Sökme ve Kurulum: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde sarımı, kamyon veya tıra dengeli yerleştirilebilmesi ve daha güvenli sevk edilmesi adına söküm işlemleri ekibimizce yapılmaktadır. Ayrıca Elbise dolapları gibi parçalarına ayrılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, taşındıkları adreste belirleyeceğiniz şekilde pozisyonlandırma tekrar ekibimizce montajlanır.
 4. Ambalaj için malzeme seçimi ve Taşınacak eşyaların sarılması: Elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için değişik paketleme materyali kullanılarak sarım alternatifleri uygulanmaktadır.
 5. Taşıyıcı araca yükleme: De-monteleri ve de sarımları yapılan möble ve eşyalarınızın nakil sırasında sarsıntılara karşı korunabilmesi, taşıma aracına istiflenerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.
 6. Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yere transfer edilen ve montaj yapılan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizlerin belirlediğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanımınıza uygun hale getirilir.

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyet alanında bilhassa eşyaların korunması noktasına çok önem atfedilmektedir. Kurumsal bir işletme anlayışının gerektirdiği profesyonel görüş neticesinde, yük ve eşyaların zayi olması yahut zarar görmesi gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için şirketimizin her ödeme gücüne müsait fiyat aranjmanı sayesinde, herkes rahatlıkla söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve yükleri kısa bir zamanda ve güvenli şartlar kapsamında sevk edilmesi ve yerleştirilmesi için, işletmemize sürekli olarak itimat edebilirsiniz.