0532 267 05 83 7/24 Nakliye Hizmetleri
villa taşımacılık

Avcılar villa taşıma

Avcılar villa taşımacılığının maddiyat yönünden biraz daha yüksek olan bir taşıma kategorisi altında yer aldığını ilk önce söylemek gerekebiliyor. Villa taşımacılığı Avcılar evden eve nakliyat için tüm kategoriler ile aynı olduğunu da söylemek standartların başında geliyor. Bizim için hiç bir hizmet türü değiişmez ve ayrı tutulamaz.

Avcılar Villa taşımacılığında sorunsuz bir taşıma için ekibe harici eleman ve araç takviyesi yapılarak işler hızlandırılmaktadır. Aynı şekilde mutfak eşyalarınız beyaz  kağıtlarla sararak fıçı denilen yuvarlak kolilere yerleştirilir. Personellerimiz villalarınızda bulunan odaları isimlendirerek her odadaki eşyaları kendi alanında paketlemektedir.

Odalarınıza ait mobilyalar demonte edilerek paketlenir, ufak tefek eşyalar kolinelerek, koli içindekiler ve oda isimleri koli üzerine yazılır. Beyaz eşyalarınız bağlantıları sökülerek ambalajlanır ve yeni evinizde tesisatı bağlanarak kullanıma hazır hale getirilir. Taşınılan evde bütün eşyalar yerlerine yerleştirilir ve eşyaların kurulumları yapılır.