İstanbul Anadolu & Avrupa Yakasında Asansörlü Nakliyat Hizmetleri


27. Kata kadar İstanbul bölgesinde Asansörlü Nakliyat hizmetleri veren firmamız Ulutaş Evden Eve özellikle evden eve nakliyat sektöründe kullanılmaktadır. Sizinde taşınacağınız yer yüksek katlı bir daire ise önemli eşyalarınızı asansörlü taşıma araçlarımız ve uzman personellerimizle sigortalı olarak taşıyalım.

Firmamız piyano, tablo ve heykel gibi birçok sanat eserini yada parça eşyalarınızı problemsizve sıfır hata ile birçok kurumsal firmanın değerli eşyalarını sorunsun bir şekilde taşımayı başarmıştır. Lütfen bu konudaki referanslarımızı öğrenmek için iletişime geçin.

Müşteri memnuniyeti şirketimizin 1. temel felsefesidir. İsteğinizi karşılamak için gereklirse dışardan isteginize uygun aracı kiralayarak(Uygun Fiyata) sizi yarı yalda asla bırakmayız. Sizinle varolduğumuzu biliyoruz.

İstanbul Asansörlü Nakliyat hizmeti; evden eve, işten işe, ofisten ofise vs... alanlarında, zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınızın çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Hassas ve modernasansörlü nakliyatteknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki misyon, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır. Taşımacılık , Nakliyat ,Paketleme, Ambalaj ve depolama gibi çeşitli hizmet alanlarında işimize değer katarak nakliyat sektörüne özel uzmanlık ve uzun vadeli tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul bölgesinde birçok Evden Eve Nakliyat firmasına birbirinden farklı asansörlerimizi kiralık olarak vermekteyiz. Kiralamak istediğiniz araç veya asansör için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Neden Asansörlü Nakliyat?
 • Taşınma Nakliyat sırasında bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek,
 • Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak.
 • Asansörlü Nakliyat Araçları Eşyanın hasar riskini azaltmak,
 • Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek,
 • Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
 • Asansörle direk evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 • Asansörlü nakliyat bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak
 • Bazı bina yöneticilerinin bina asansörünü kullanmaya karşı olması.
 • Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak
 • Asansörlü nakliyat bina içi mesafeyi azaltığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 • Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak.

 • Not:

  Asansörlü taşımacılık hizmeti müşterilerimizin taşıma stresini en aza indirir süreçi hızlandırır bu zaman ve eşyaların zarar görmemesi acısından önemlidir.Personel yükünü hafiflettigi için personelin eşyalara olan ilgisi artar yani daha iyi paketleme yapar.Eşyanın araca yerleştirimine daha çok özen gösterir.eşyalarınızın deformasyonu minimize olur .Bu da eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatır. Ulutaş Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri olarak bizler müşterilerimize en teknolojik çözümleri sunmaktayız.


  Eşya Paketleme Hizmetlerimiz


  eşya ambalajlama hizmeti
  ev eşyası paketleme hizmeti
  Profesyonel evden eve nakliyat
  Elbise Dolabları